poniedziałek, 20 maja 2024 03:37
Reklama
Reklama

Ewakuacja 50 osób w wyniku uszkodzenia RURY GAZOWEJ w Gniewie

AKTUALIZACJA. 2.08.2019 (piątek) godz. 9.53 GNIEW. Ok. godziny temu sytuacja się uspokoiła. Mieszkańcy, którzy wcześniej zmuszeni byli do ewakuacji są już w domach. Jak wstępnie ocenili strażacy, do uszkodzenia rury doszło w wyniku prac ziemnych prowadzonych na jednej z sąsiednich posesji. Obecnie wszystkie klatki i mieszkania są wietrzone.
Ewakuacja 50 osób w wyniku uszkodzenia RURY GAZOWEJ w Gniewie
Naprawianie uszkodzonej rury gazowej.

Autor: Marika Wohlert

 

Informacja z ok. godz. 8.00:

W wyniku uszkodzona rury doprowadzającej gaz podczas prac ziemnych ewakuowano ok. 50 osób. Zdarzenie ma miejsce w Gniewie przy ulicy Czyżewskiego.

Obecnie trwają działania służb. Na miejscu jest osiem zastępów straży pożarnej.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkaniec Gniewa 02.08.2019 12:25
Co da wietrzenie klatek jak Marycha Stosik klatki pozamyka bo ma tak łeb zryty i przewiewy w domu....!!! ?

Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Połączenie rysunku i malarstwa. Wystawa twórczości DOMINIKA WOŹNIAKA Po raz drugi Fabryka Sztuk gości w swoich murach Dominika Woźniaka. Tym razem z jego twórczością można zapoznać się w kamienicy przy ul. Podmurnej 15.  Dominik Woźniak – twórca urodzony w Piotrkowie Trybunalskim, specjalizuje się w grafice artystycznej, rysunku, malarstwie sztalugowym, malarstwie naściennym, dekoracji wnętrz, ilustracji. Jego twórczość to połączenie rysunkowo-malarskiego kontynentu. W wykreowaniu artystycznej interpretacji najistotniejsza jest emocjonalność między Twórcą a Odbiorcą. Pragnienia ukazujące związki między człowiekiem a naturą wchodzą w skład programu owej twórczości, która opiera się w myśl zasady Człowiek i Natura tworzą spójną, nierozerwalną całość.Ukazywane figury płaszczyznowo-emocjonalne są rezultatem rozważań nad pozycją człowieka, ale także nt. jego charakteru poprzez zastosowanie różnokierunkowej formy. Dzieła charakteryzuje minimalna gama kolorystyczna, często monochromatyczna. W pracach przedstawia także tradycje narodowe, obrzędy i zwyczaje, zarówno w dawnej, jak i współczesnej Polsce. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i państwowych w kraju i za granicą. Finisaż: 28.06 godz. 18.00Godziny otwarcia:codziennie 10.00 - 16.00, a w czwartki do 18.00 (kwiecień)poniedziałki, wtorki, środy i piątki 10.00 - 16.00, w czwartki, soboty, niedziele,święta od 10.00 - 18.00 (maj-czerwiec)Fabryka Sztukul. Podmurna 15Wstęp bezpłatny!Data rozpoczęcia wydarzenia: 17.05.2024 10:00 – Data zakończenia wydarzenia: 28.06.2024 18:00
Reklama